شرکت توسعه و مدیریت بافناز اصفهان

نوع شرکت: سهامی خاص

سال تاسیس: 21ر09ر1329

شماره ثبت :  423

 

معرفی و تاریخچه شرکت

در سال 1329 به صورت شركت سهای خاص درابتدا تحت نام شرکت ریسندگی و بافندگی شهناز و بعدها تحت نام شرکت ریسندگی وبافندگی بافناز تاسیس شد و طی شماره 423 مورخ 21ر9ر1329 در اداره ثبت شركتها و مالكیت اصفهان به ثبت رسیده است.بر طبق اساسنامه مركز اصلی شركت، اصفهان خیابان چهارباغ می  باشد

در تاریخ 5ر6ر1358 توسط مراجع دولتی، شركت مشمول بند ج قانون حفاظت و توسعه صنایع ایران تشخیص داده شده و از تاریخ مذكور شركت، توسط مدیران منتخب استانداری اصفهان اداره شده و در سال 1359 هیئت مدیره شركت توسط سازمان ملی ایران انتخاب گردیده است. متعاقباً با پیگیری و درخواست موسسه خیریه علی و حسین همدانیان و با رای هیئت 5 نفری، موضوع ماده 2 متمم قانون حفاظت و توسعه ایران به تاریخ 3ر9ر1365 ، شركت از مشمول بند ج قانون فوق الذكر ، خارج و در اختیار موسسه خیریه علی وحسین همدانیان قرار گرفته است. در حال حاضر، مطابق صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 8ر8ر1386 نام شركت به شركت توسعه و مدیریت بافناز اصفهان (سهامی خاص) تبدیل گردید و همچنان جز واحدهای تابعه موسسه خیریه همدانیان می باشد

  

موضوع فعالیت شرکت

الف) در ابتدا موضوع فعالیت شرکت طبق ماده 3 اساسنامه عبارت بود از، تاسیس کارخانجات ریسندگی و بافندگی و تکمیل و فروش مصنوعات آن و اشتغال به هرگونه امور تولیدی و صنعتی دیگر از قبیل خرید، فروش، واردات و صادرات و کلیه اموری که با موضوع شرکت ارتباط دارد. مشارکت در شرکتها و بانکها بود، لیکن به موجب مصوبه هیئت امناء محترم موسسه خیریه علی و حسین همدانیان در مهرماه 1386 مقرر گردید، ماشین ­آلات و تاسیسات نوسازی و بازسازی شده شرکت واقع در حومه شاهین­ شهر به شرکت صنایع ریسندگی همدانیان منتقل گردد، در نتیجه شرکت بافناز موضوع فعالیت اصلی خود را مطابق مجمع عمومی فوق­ العاده مورخ 8ر8ر1386 اصلاح و تغییر داد، همچنین نام شرکت نیز از شرکت ریسندگی و بافندگی بافناز به شرکت توسعه و مدیریت بافناز اصفهان تغییر یافت.

ب) در نتیجه موضوع فعالیت شرکت توسعه و مدیریت بافناز اصفهان (سهامی خاص) مطابق صورتجلسه مجمع عمومی فوق­العاده مورخ 8ر8ر1386 که در تاریخ 11ر10ر1386 در اداره ثبت استان اصفهان به ثبت رسیده تغییر نمود و بشرح زیر می­ باشد:

خرید سهام شرکت های تولیدی، بازرگانی و خدماتی پذیرفته شده در بورس و خارج از بورس اوراق بهادار.

سرمایه­ گذاری و مشارکت در سرمایه،‌خرید سهام، بازسازی،‌ نوسازی و راه ­اندازی و ایجاد انواع شرکتهای داخلی و خارجی، طرحها و پروژه­ ها و واگذاری سهام شرکت ها.

خرید و فروش کلیه کالاهای بازرگانی مجاز و انجام فعالیتهای صنعتی، معدنی، کشاورزی، ساختمانی، بازرگانی، تجاری داخلی و خارجی، واردات و صادرات انواع کالاهای بازرگانی مجاز و توزیع آنها و همچنین تولید واحدهای مسکونی و تجاری.

ارائه خدمات مشاوره­ای و مدیریتی در زمینه سرمایه ­گذاری ها و اداره کلیه امور صنعتی و کشاورزی و اقتصادی و بازرگانی صنعتی اعم از داخلی و خارجی.

استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری داخلی و خارجی.

شرکت در مناقصات و مزایدات و عقد قرارداد با کلیه سازمانها،‌ نهادها، وزارتخانه ­ها و شرکتهای دولتی و خصوص اعم از داخلی و خارجی.

اخذ و اعطای نمایندگی کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و ایجاد شعبه در داخل یا خارج از کشور و اخذ تسهیلات بانکی از موسسات و بانکهای داخلی و خارجی.

ارائه خدمات مشاوره­ای و مدیریتی و مشارکت در زمینه تولید، سرمایه­ گذاری جدید، توسعه و تکمیل، برنامه ­ریزی و بودجه ­بندی شرکت های داخلی و خارجی.

انجام کلیه امور و فعالیتهایی­ که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم برای تحقق اهداف و موضوع فعالیت شرکت لازم و مفید باشد و یا در جهت تحقق موضوع فعالیت شرکت ضرورت داشته باشد با رعایت کلیه تشریفات قانونی و مطابق با قوانین و مقررات.

 

 چشم انداز شرکت

اجرای پروژه های ساختمانی بزرگ در سطح استان اصفهان و فراتر از آن درسطح كشور با استفاده از تجارب و توانایی هایی كه به آن نایل شده ایم

 

 ماموریت اصلی شرکت

ماموریت در بازار سرمایه و بورس

ماموریت در اجرای پروژه های توسعه

الف) ایجاد سامانه تامین اعتبار و تامین سایر منابع جهت پروژه های توسعه به صورت کارآفرینی خلاق 

ب) ایجاد سامانه مدیریت بر فرآیند طراحی، ساخت و راه اندازی پروژه های توسعه 

ج ) ایجاد سامانه مدیریت بر فرآیند تهیه گزارش توجیه فنی-اقتصادی، مالی

د ) ایجاد ارزش افزوده بر کلیه اراضی و املاک متعلق به موسسه و یا شرکتهای تحت پوشش 

هـ) ایجاد سامانه انتخاب درست اولویت های مطالعاتی پروژه های توسعه 

و ) ایجاد سامانه انتخاب درست اولویت های عملیاتی پروژه های توسعه

 

محصولات و خدمات عمده

  • مدیریت بر اجرای پروژه های طرح توسعه
  • پاسخ گویی به درخواستهای کارگران سابق شرکت

 

 پروژه های در دست پیگیری

 

  •  مجتمع تجاری سرای بیگدلی
  • بازار مبل الكترونیك كهندژ
  • پروژه مجتمع مسكونی و تجاری شهرابریشم

 

پروژه های در دست اجرا

  • مجتمع تجاری-اداری هفت تیرتهران (مرحله نازك كاری)
  • مركز فرهنگی ،حسینیه وآرامگاه مرحومین همدانیان (ره)  (مرحله نازك كاری)
  • مركز فرهنگی-مذهبی مرحوم آیت ا.. خادمی (ره) (مرحله نازك كاری)
  • پروژه تجاری-اداری-خدماتی و مسكونی یادمان همدانیان ( شروع عملیات خاکبرداری)
بازرگانی همدانیان

محور اصلی فعالیت
کلیه فعالیتهای بازرگانی در قالب واردات و صادرات کالا، مواد اولیه و غیره 
اخذ نمایندگی و حق امتیاز از شرکتهای داخلی و خارجی جهت انجام امور بازرگانی مرتبطط

تعداد بازدید کنندگان امروز : 22 نفر
کل بازدید امروز : 22
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 59 نفر
کل بازدید دیروز : 64
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 794 نفر
کل بازدید این ماه : 875

آدرس ما

دفتر مرکزی:
اصفهان، خیابان توحید میانی، مجتمع البرز، طبقه سوم واحد 9
تلفن: 2-36288850-031
فاکس:36288621-031
E-mail:Info@HamedanianTC.com
Web Site: www.HamedanianTC.com